Tarihçe

2012 yılında mobil ürünlerin internet üzerinden satışı amacıyla kurulan şirketimiz, aynı yıl toptan cep telefonu ticaretine de başlamış ve kısa sürede sektöründe hızla büyümüştür.
2013 yılında AVEA iş ortağı olmuş ve 2 tane Avea İletişim Merkezi açarak perakende sektörüne de adım atmıştır.
2015 yılında mevcut mağazalarını, Ttnet -Türk Telekom – Avea ortak kanal mağazası olarak değiştirerek, daha güçlü bir yapıya sahip olmuştur.
2015 yılının Aralık ayında ise 3. Türk Telekom mağazasını açmıştır.
2018 yılı itibariyle Trendtek toplam 4 mağaza ve genel merkez ofisi ile hali hazırda toptan, perakende ve e-ticaret olmak üzere 3 farklı kanaldan tüm Türkiye genelinde teknolojik ürünleri tüketicilere en uygun koşullarla sunan bir firma olmuştur.
2019 Yılı itibari ile dünyanın en önemli aksesuar markalarını ithal etmeye başlamıştır.
2020 yılı itibariyle Dünyanın bir çok ülkesine ihracat yapmaya başlamıştır.

Vizyonumuz

TRENDTEK Telekomünikasyon; Elektronik ürünler için en çok tercih edilen firma olacaktır.

Misyonumuz

TRENDTEK  Telekomünikasyon; yüksek ekip ruhuyla,  teknoloji alanındaki tüm yenilikleri, ürün ve hizmetleri en uygun fiyata, hızlı, kaliteli ve sürekli gelişen bir iş modeli ile müşterilerine sunar.

Değerlerimiz

GÜVENİliRLİK

Biz güveniliriz, yaptığımız işi iyi biliriz, dürüstçe yaparız, kanunlara ve kurallara uyarız, söz verdiğimizde yerine getiririz. Bir aile olarak birbirimize güveniriz.

MÜŞTERİ ODAKLI

Müşterilerimizi dinler, ihtiyaçlarını anlarız, olaylara müşterimizin gözüyle bakabiliriz, yaptığımız her işin sonuçlarının müşterilerimizi nasıl etkileyeceğini hesaplarız, iş önceliklerimizi belirlerken müşteri ihtiyaçlarını göz önünde tutarız.

ÇÖZÜM ODAKLI

Sorumluluğumuzu yerine getirmek önceliğimizdir, önümüze engeller çıktığında sorunu nasıl çözeceğimize odaklanırız, değişen durumlara hızla uyum sağlarız, yaptığımız işi sonuca ulaşana kadar takip ederiz, başarıya ulaşana kadar çalışırız.