logo

Toptan Satış

Türkiye’nin dört bir yanına. Cep Telefonu, Cep Telefonu Aksesuarı, Ses ve Görüntü Bileşenleri, Bilgisayar ve tüm teknoloji kategorisinde ki ürünlerin toptan satışını gerçekleştirmekteyiz.

mobiloomtrendtek

E-Ticaret

En iyi fiyat ilkemizi gerçekleştirmek adına kurduğumuz e- ticaret markamız Türkiye’nin en seçkin pazar yerlerinde satışını gerçekleştirmektedir. Ayrıca e-ticaret markamıza ait en iyi fiyat ilkesini gerçekleştirdiğimiz resmi web sitemiz mevcuttur.

skullcandytrendtek

Skullcandy Türkiye

Skullcandy Markasının Türkiye’deki tek yetkili distribütörü olmaktan ve dünya’da ilgi gören Skullcandy marka kulaklıkları müşterilerimizle buluşturmaktan gurur duyuyoruz. Ayrıca 7/24 Güvenli, Taksitli ve hızlı alışveriş sitemizle sizlere hizmet vermekteyiz.

mpow-1536x249

MPOW TÜRKİYE

Mpow Markasının Türkiye’deki tek yetkili distribütörlüğünü yürütmekteyiz. Mpow  Amazon’nun en çok satan kulaklık markasıdır. Global anlamda başarılı modeller üreten , ANC özelliği ve tasarımlarıyla ön plana çıkan fiyat performans kulaklıkları geliştirmektedir. Şimdi Türkiye’de müşterilerimizi bu markayla buluşturuyor ve en iyi fiyata en iyi müzik kalitesi deneyimini gerçekleştiriyoruz.

cho-768x258

Choetech Elektronik Aksesuarlar

CHOETECH, Android için Şarj Cihazlarının yanı sıra iOS tabanlı Akıllı Telefonlar, Tabletler ve Phablets aksesuar üretiminde lider bir markadır. 2012 yılında, kablosuz şarj teknolojisinin gelişmesine ve günümüz pazarında sel baskınına uğrayan elektronik cihazların patlamasına ve cihazlara güç sağlamak için basit, akıllı, verimli ve düzenli bir yaklaşım sağlama ihtiyacının karşılanmasına yanıt olarak kurulmuştur. Şimdi tarafımızdan Türkiye pazarına sunulmuştur.

1200px-AUKEY_Brand_Logo-1024x235

AUKEY

AUKEY markasının dijital yaşam tarzınızı tamamlamak ve yükseltmek amacıyla tasarladığı yeni nesil teknoloji ürünlerini siz değelerli müşterilerimizle buluşturuyoruz.

Doss Audio

DOSS Audio, 1999’dan beri daha iyi bir müzik deneyimi için ürünleri araştırmaya ve geliştirmeye kendini adamıştır. Ses ürünlerinde yenilikçiliğe odaklanmış ve son yirmi yıldır efsanevi ses sağlamak için sürekli çaba sarf etmiştir. Ses endüstrisinde üstün kaliteli, uygun fiyatlı, tüketici duyarlı olmak başlıca ilkeleridir. Şimdi Türkiye’de de katkılarımız sayesinde tüketicilerimiz Doss Audio’yu deneyimlemektedir.