logo

Toptan Satış

Türkiye’nin dört bir yanına. Cep Telefonu, Cep Telefonu Aksesuarı, Ses ve Görüntü Bileşenleri, Bilgisayar ve tüm teknoloji kategorisinde ki ürünlerin toptan satışını gerçekleştirmekteyiz.

mobiloomtrendtek

E-Ticaret

En iyi fiyat ilkemizi gerçekleştirmek adına kurduğumuz e- ticaret markamız Türkiye’nin en seçkin pazar yerlerinde satışını gerçekleştirmektedir. Ayrıca e-ticaret markamıza ait en iyi fiyat ilkesini gerçekleştirdiğimiz resmi web sitemiz mevcuttur.

skullcandytrendtek

Skullcandy Türkiye

Skullcandy Markasının Türkiye’deki tek yetkili distribütörü olmaktan ve dünya’da ilgi gören Skullcandy marka kulaklıkları müşterilerimizle buluşturmaktan gurur duyuyoruz. Ayrıca 7/24 Güvenli, Taksitli ve hızlı alışveriş sitemizle sizlere hizmet vermekteyiz.

Moza-Logo

Gudsen Moza Gimbal

Gudsen Technology, yüksek teknolojili kamera stabilizatörleri ve aksesuarları oluşturma konusunda uzmanlaşmış ve videografi endüstrisi için etkili stabilizasyon çözümleri sunan yenilikçi bir görüntüleme çözümleri sağlayıcısıdır. Trendtek olarak müşterilerimizi en güncel modellerle buluşturmaktan gurur duyuyoruz.

cho-768x258

Choetech Elektronik Aksesuarlar

CHOETECH, Android için Şarj Cihazlarının yanı sıra iOS tabanlı Akıllı Telefonlar, Tabletler ve Phablets aksesuar üretiminde lider bir markadır. 2012 yılında, kablosuz şarj teknolojisinin gelişmesine ve günümüz pazarında sel baskınına uğrayan elektronik cihazların patlamasına ve cihazlara güç sağlamak için basit, akıllı, verimli ve düzenli bir yaklaşım sağlama ihtiyacının karşılanmasına yanıt olarak kurulmuştur. Şimdi tarafımızdan Türkiye pazarına sunulmuştur.

1200px-AUKEY_Brand_Logo-1024x235

AUKEY

AUKEY markasının dijital yaşam tarzınızı tamamlamak ve yükseltmek amacıyla tasarladığı yeni nesil teknoloji ürünlerini siz değelerli müşterilerimizle buluşturuyoruz.

Doss Audio

DOSS Audio, 1999’dan beri daha iyi bir müzik deneyimi için ürünleri araştırmaya ve geliştirmeye kendini adamıştır. Ses ürünlerinde yenilikçiliğe odaklanmış ve son yirmi yıldır efsanevi ses sağlamak için sürekli çaba sarf etmiştir. Ses endüstrisinde üstün kaliteli, uygun fiyatlı, tüketici duyarlı olmak başlıca ilkeleridir. Şimdi Türkiye’de de katkılarımız sayesinde tüketicilerimiz Doss Audio’yu deneyimlemektedir.